O nás

Naša spoločnosť IWG patrí k najlepším výrobcom a predajcom skladových, obytných a sanitárnych kontajnerov a modulárnych stavieb. Zárukou našej kvality sú naše výrobky dodané nielen na domácom ale i zahraničnom trhu. Sme flexibilná, spoľahlivá spoločnosť, ktorá pri svojej práci využíva kvalitné suroviny, z ktorých tvoríme pevné, ľahko udržateľné a dlhodobo využívateľné produkty.

Oblasť využitia našich výrobkov

Stavebný priemysel

Energetika a logistika

Školstvo a gastronómia

Budovanie infraštruktúry a doprava

Verejný aj súkromný sektor

Skladové priestory, administratívne budovy, ubytovne , predajne , mobilné gastrostánky, reštaurácie , vrátnice, garáže, bazény, sauny a mnoho iných foriem využitia našich produktov je ukážkou variabilnosti a flexibility našich kontajnerov a modulárnych stavieb.

Požiadavky a potreby zákazníkov, ktorým nevyhovujú štandardné rozmery a majú špecifické požiadavky, vieme individuálne pripraviť vyhovujúce riešenie. Sledujeme technologické trendy, zdokonaľujeme výrobné procesy a v neposlednej rade aj vizuálne a inovatívne riešenia.

Výrobný program IWG Containers predstavuje

Z

Skladové a odpadové kontajnery

Z

Špeciálne a technologické kontejnery – gastrokontajnery, sanitárne kontajnery

Z

Zákazková výroba

Z

Kontajnerové stavby - modulárne domy, kancelárie, predajne

Ostatné  produkty a služby

Z

Profesionálny návrh a poradenstvo

Z

Vizualizácie

Z

Predaj a prenájom

Z

Servis

Z

Montáž

Z

Doprava

referencie

Čo o nás hovoria zákazníci

Objednával som si 2 skladové kontajnery, bol som šokovaný, ako boli pozvárané, z akých masívnych konštrukcií sú a kvalitou prevedenia detailov. Predtým som používal lodné kontajnery a tie neboli ani z ďaleka také pevné ako tieto. Určite v budúcnosti objednám viac. Odporúčam.

Peter, Považská Bystrica

Potreboval som záhradný domček na náradie, navštívil som veľa obchodov až som nakoniec narazil na tento eshop. Som nanajvýš spokojný, výrobca ponúka veľa príslušenstva a doplnkov ku skladovým kontajnerom. Gumové tesnenie je fajn. Kontajner nezateká. Uvidíme ako dlho. Sused objednal tiež, zatiaľ sa nesťažoval.

Ivan, Bytča

Kontajner je ok.

Majka, Rajecké Teplice

Masívna konštrukcia, ktorej odpovedá aj váha, nie je to žiaden ľahký šmejd, veľmi ochotne mi poradili, poskytli všetky informácie čo som potreboval. V budúcnosti určite objednávam tu. Vedia spraviť konštrukcie a kontajnery aj na mieru. Vysoká spokojnosť.

Attila, Nové Zámky